пятница, 1 февраля 2013 г.

У Петербурзі відкриють стаціонар для лікування геймерів


У Петербурзі відкриють стаціонар для лікування геймерів

У Петербурзі відкриють стаціонар для лікування геймерів
Петербурзькі батьки тепер можуть бути спокійні за психіку своїх дітей - найближчим часом в місті на Неві відкриється стаціонар для страждаючих ігровою залежністю. Він буде працювати на базі Санкт-Петербурзького науково-дослідного психоневрологічного інституту імені Бехтерева. Лікарі відзначають, що денний стаціонар існує і сьогодні, але його явно мало - у ігроманів слабка воля, і вони можуть в будь-який момент зірватися, просидівши за грою всю ніч. Саме тому їх необхідно контролювати цілу добу.

На думку фахівців, проблема ігрової залежності стоїть в нашій країні дуже гостро. Від неї страждають як самі підлітки, які втрачають навички спілкування зі своїми однолітками і псують здоров'я, годинами просиджуючи за комп'ютером або приставкою, так і їх сім'ї - гри сьогодні коштують досить дорого, а їх регулярна купівля боляче б'є по сімейному бюджету.

Інші країни вже досить давно борються з цією напастю. Наприклад, в Китаї ще в 2008 році залежність від онлайн-ігор офіційно визнали психічним розладом. Клініки, подібні тій, що відкриється в Санкт-Петербурзі, вже кілька років працюють і на Заході.

Комментариев нет:

Отправить комментарий