пятница, 1 февраля 2013 г.

У день релізу Dead Space 3 отримає більше десятка доповнень


У день релізу Dead Space 3 отримає більше десятка доповнень

Dead Space 3
Співробітники порталу Eurogamer роздобули інформацію, яка може як порадувати майбутніх покупців Dead Space 3, так і засмутити їх. Журналісти дізналися, що одночасно з грою Electronic Arts випустить більше десятка завантажуваних доповнень. Погана новина полягає в тому, що ці аддони будуть платними.

Велика частина доповнень так чи інакше пов'язана з системою крафтінга - однієї з головних фішок Dead Space 3. Так, заплативши $ 5, гравці зможуть збільшити обсяг вантажного відсіку спеціального бота, який збирає ресурси для створення нової зброї. Крім того, за $ 5 можна прискорити збір таких ресурсів. Інші додатки запропонують нову зброю, предмети екіпіровки або костюми - їх вартість коливається від $ 2 до $ 5. Найдорожчим виявилося доповнення Online Pass - воно обійдеться в $ 10 і відкриє доступ до мережного режиму Dead Space 3 тим користувачам, які купили стару копію гри.

Реліз Dead Space 3 відбудеться 7 лютого. Події гри розвернуться на покритій льодом і снігом планеті Тау Волантіс, а головною родзинкою стане кооператив. Користувачі зможуть в будь-який момент підключитися до гри свого друга, завдяки інтегрованій функції швидкого підключення / відключення в спільному режимі гри.

Комментариев нет:

Отправить комментарий