пятница, 1 февраля 2013 г.

У StarConflict з'явилася PvE-місія


У StarConflict з'явилася PvE-місія

StarConflict
На сервери космічного багатокористувацького екшену Star Conflict було встановлено оновленні до версії 0.7.4, яке додає в гру зовсім нову PvE-місію - «Саботаж». Гравцям належить об'єднати свої сили, щоб зірвати лагодження ворожого дредноута. Для цього доведеться прорватися через кілька ешелонів керованих штучним інтелектом винищувачів, а потім знищити гарматні батареї на дредноуті. Розробники відзначають, що місія розрахована на кораблі початкових рівнів, однак для перемоги гравцям доведеться діяти спільно, допомагаючи один одному в складних ситуаціях.

Крім того, не обійшлося і без балансових правок, а також доробок інтерфейсу. З повним списком змін патча можна ознайомитися за цим посиланням.

Star Conflict - своєрідний космічний MMO-екшен. Це красива і динамічна гра з захоплюючою прокачуванням і декількома типами кораблів, кожен з яких можна оснастити додатковими модулями. Про наші враження від гри можна дізнатися з рецензії - відзначимо, що однією з претензій до Star Conflict було недостатнє різноманітність ігрових режимів, у тому числі і відсутність PvE. Тепер цей недолік частково виправлений.

Комментариев нет:

Отправить комментарий