понедельник, 11 февраля 2013 г.

У Perfect World почалися «Битви династій»


У Perfect World почалися «Битви династій»

Perfect World
На російські сервери багатокористувацької гри Perfect World встановлено глобальне оновлення «Відродження династій». У ньому гравців чекає грандіозна PvP-сутичка «Битва династії». Два рази в тижні чотири династії, здавна змагаються один з одним, закликають на допомогу всіх сміливих бійців Ідеального світу. Битва йде відразу в двох «площинах»: на глобальній карті, де команди повинні грамотно розподіляти свої сили, а також в звичному режимі «Захоплення прапора». За участь та перемогу в «Битві династій» покладаються відмінні нагороди.

Не обійшлося і без інших приємних змін. Були перероблені практично всі класи, з'явилася здатність глибокої медитації, а також можливість автоматичного використання зіль. Детальніше про всі нововведення можна прочитати на сайті гри. Зрозуміло, настільки масштабна подія не могло обійтися без подарунків гравцям. Кожен, хто зареєструється в Perfect World на спеціальній сторінці до 14 лютого, отримає на вибір один з наборів швидкого старту, який дуже знадобиться в перші дні гри.

Perfect World - безкоштовна MMORPG, події якої розгортаються у світі, створеному на основі китайської міфології. Вона вийшла більш ніж в 10 країнах, а в одній тільки російської версії гри зареєстровано вже більше 8 млн. користувачів.

Комментариев нет:

Отправить комментарий