понедельник, 11 февраля 2013 г.

Just Cause 3 може вийти влітку 2015


Just Cause 3 може вийти влітку 2015

Just Cause 3
Avalanche Studios не втрачає час дарма і вже працює над парою нових проектів для консолей наступного покоління. Інформація про це була виявлена ​​в профілі виконавчого директора студії Крістофера Сандберга (Christofer Sundberg) на сайті LinkedIn.

З опису виходить, що перша гра являє собою екшен з відкритим світом, який створюється за мотивами відомого фільму і вийде в квітні 2014 року на РС і консолях наступного покоління. У цьому випадку, швидше за все, мова йде про гру за мотивами бойовика Mad Max: Fury Road - чутки про розробку такого проекту з'являлися раніше, а прем'єр картини якраз планується на першу половину майбутнього року.

Не менший інтерес викликає друга новинка Avalanche - це продовження популярної серії екшенів, побудованих за принципом «пісочниці». З проектів, випущених Avalanche Studios, під такий опис найкраще підходить серія Just Cause. Можливо, в даному випадку мова йде про багатостраждальну Just Cause 3. Проте офіційна інформація з'явиться ще не скоро - реліз гри, згаданої Сандберг, на консолях нового покоління відбудеться лише в червні 2015 року.

Комментариев нет:

Отправить комментарий