среда, 6 февраля 2013 г.

У «Володарі Кілець Онлайн» вдарить битва при Дейлі


У «Володарі Кілець Онлайн» вдарить битва при Дейлі

Володар Кілець Онлайн
Сайт Massively опублікував оповідання про рейди, які з'являться у другій частині поновлення «Вершники Рохана» до «Володаря Кілець Онлайн». Гравців чекає відразу чотири групових пригоди, сюжет яких пов'язаний з Битвою при Дейлі - епічному битві жителів торгового міста Дейла і гномів з Одинокій Гори з армією Істерлінг, що служили Саурону. Битва тривала десять днів, закінчивши лише після того, як армії Рохана і Гондора на півдні розбили основну армію темного володаря.

Перше підземелля - The Bells of Dale - буде єдиним інстанси в добірці, який розрахований на шістьох гравців. Його сюжет розповість про самий початок облоги Дейла, а завданням гравців буде - як можна швидше добігти до вежі з дзвонами, щоб попередити інших насувається.

Події наступного рейду - Flight to the Lonely Mountain - розвернуться в Одинокій горі, де жителі Дейла намагаються сховатися від небезпеки. Одне із завдань гравців - протриматися десять хвилин під нескінченними хвилями наступаючих ворогів. Рейд The ​​Fires of Smaug також відбувається в Одинокій горе - щоб викурити сховалися всередині жителів Дейла, Істерлінг захопили в полон Вогненного гриму (Fire Grim), який наповнює гору токсичним газом. Завдання гравців - якнайшвидше знищити монстра.

Нарешті, в рейді The Battle for Erebor гравцям належить битися з двома кращими воїнами Істерлінг. Особливість цього підземелля - наявність відразу трьох рівнів складності. Причому на перших двох гравці самі зможуть обирати небезпеки, з якими їм доведеться зіткнутися. Ну а на третьому рівні будуть присутні відразу всі загрози зі списку.

Update 10 по даними Massively буде встановлений на англійські сервери гри вже в цьому місяці. Нагадаємо, що запуск російської локалізації «Вершників Рохана» (першої її частини, без рейдів) намічений на 6 лютого.

Комментариев нет:

Отправить комментарий