среда, 23 января 2013 г.

28 січня в Guild Wars 2 стартує масштабна подія


28 січня в Guild Wars 2 стартує масштабна подія

Guild Wars 2

ArenaNet опублікувала подробиці чергового контентного патча, який 28 січня буде встановлений на сервери онлайн-ігри Guild Wars 2. У цьому оновленні стартує глобальна подія, розбите на безліч стадій і розраховане на кілька місяців гри. На старті подія торкнеться раси норних та Чарр, які будуть змушені звернутися до добровольців з усією Тіріі. У ArenaNet вже пообіцяли, що дана подія назавжди змінить світ Guild Wars 2.

Крім того, розробники почали вносити в гру зміни, про які йшлося в шестимісячному плані щодо її розвитку. Тепер в Guild Wars 2 щоденні досягнення будуть постійно змінюватися - гравців чекають нові нагороди та призи. Запрацює гостьова система, що дозволяє грати з мешканцями інших серверів - а ось перенесення персонажів між серверами стане платним. Нарешті, любителів змагального PvP чекає тиждень (з 28 січня по 4 лютого) спеціальних турнірів на новій карті Temple of the Silent Storm (потім карта буде додана в загальну ротацію).
Guild Wars 2 вийшли 25 серпня 2012 року. Це красива фентезійная MMORPG з оригінальним ігровим процесом, двома PvP-режимами і безліччю цікавих новинок.

Комментариев нет:

Отправить комментарий