понедельник, 21 января 2013 г.

У League of Legends забанили ще двох професійних гравців


У League of Legends забанили ще двох професійних гравців

League of Legends

RIOT Games забанити ще двох професійних гравців у League of Legends - це enVision з Mousesports і Linak з Against All Authority. Обидва гравці виключені з третього сезону чемпіонату з гри, а також не зможуть брати участь у будь-яких киберспортівних активностях League of Legends протягом року.

Відзначимо, що поведінка гравців дійсно не витримує жодної критики - наприклад на enVision надійшли скарги від інших гравців в 29% матчів, в яких він взяв участь. Всього ж він зібрав 436 скарг в 135 іграх. Linak виглядає трішки «дружелюбніше» - скарги на нього надійшли в 20% ігор.

Нагадаємо, що в грудні 2012 року RIOT Games забанити іншого професійного гравця - IWillDominate з команди Team Dignitas. Він також отримав річний заборона на участь у киберспортівних заходи щодо League of Legends.

League of Legends вийшла в жовтні 2009 року і на даний момент вважається найпопулярнішою грою в жанрі MOBA. За даними Riot Games щомісячна аудиторія проекту складає 32 мільйони чоловік, а щодня в League of Legends грають 12 мільйонів користувачів.

Комментариев нет:

Отправить комментарий