среда, 23 января 2013 г.

У Warface з'явився АК-47


У Warface з'явився АК-47

Warface

На сервери багатокористувацького шутера Warface встановлено січневе оновлення, яке додало в гру карту «Док» для режимів командних і кланових боїв. На покинутій судноремонтної майданчику компанія Blackwood проводить заборонені експерименти в області генетиків - саме час розгромити лабораторію. Гравців чекає складна і заплутана локація, де є як відмінні снайперські позиції, так і вузькі коридори для боїв на невеликих відстанях.

В черговий раз поповнився і арсенал гри. Абсолютно всім класам тепер доступний легендарний автомат АК-47. Інженери отримають доступ до пістолета-кулемета H & K UMP, а медиків чекають спеціальні рукавички, які зменшують час використання дефібрилятора і аптечок. Нарешті, будь-який клас може придбати щільні черевики - вони збільшують дальність підкатів.
АК-47

Також в патчі з'явилися нові досягнення і можливість набувати витрачаються предмети цілими упаковками.

Warface - безкоштовний багатокористувацький шутер, розроблений київською студією німецької компанії Crytek. У грі присутні як PvP-битви, так і кооперативний PvE-режим, в якому гравці спільно проходять різноманітні місії. Почати грати в російську версію можна на офіційному сайті проекту. А в осяжному майбутньому гра повинна вийти і на Заході.

1 комментарий: