четверг, 17 января 2013 г.

У EVE Online підтримають гравців-лідерів


У EVE Online підтримають гравців-лідерів


EVE Online


Представник CCP Games під ніком Seagull поділився першими планами компанії з розвитку онлайн-гри EVE Online в 2013 році. За його словами, розробники хочуть приділити більше уваги гравцям-лідерам, завдяки діям яких і «живе» всесвіт. У CCP Games ділять таких гравців на дві категорії. Перша - ті, хто генерують ідеї, придумують щось нове. Друга - ті, хто відповідає за організацію відбувається, допомагаючи формувати флоти, оснащувати кораблі і т. д. Розробники хочуть, щоб в 2013 році в EVE Online з'явилося більше спеціальних інструментів для таких гравців, щоб вони змогли реалізовувати себе більш ефективно. Плани величезні - аж до того, що авторам різних програм, що спрощують життя в EVE, нададуть доступ до більшої кількості даних з гри.

Крім того, в CCP Games планують продовжити робити гру більш зрозумілою для новачків. Перші кроки були зроблені ще в минулому році, коли розробники переробили систему навчання. Однак, за словами Seagull, в грі все ще залишається безліч «незрозумілих» місць - і з цим треба буде боротися.

Перші кроки намічені на 12 лютого - в цей день вийде невелике оновлення, які зробить деякі аспекти гри зрозуміліше, а також «поправить» баланс кораблів. Ну а велике оновлення чекає нас вже влітку - в CCP Games якраз обговорюють його склад і планують зовсім скоро розповісти гравцям конкретику.

Нагадаємо, що вже 22 січня у світі EVE трапиться ще одна цікава подія: на PlayStation 3 вийде багатокористувацький шутер DUST 514, гравці якого у ролі десантників зможуть брати участь у багатьох битвах об'єднаної всесвіту.

Комментариев нет:

Отправить комментарий