воскресенье, 20 января 2013 г.

Star Wars 1313 надійде в продаж у 2013-му


Star Wars 1313 надійде в продаж у 2013-му


Екшен Star Wars 1313, створюваний за мотивами фільмів «Зоряні війни», був анонсований минулого літа. А вчора стала відома орієнтовна дата релізу.

Star Wars 1313

Далеко внизу під освітленій сонцем поверхнею лежить цілий злочинний світ.


Німецький підрозділ Sony Computer Entertainment «випадково» оголосило, що гра з'явиться не тільки на ПК, але і на PS3. Було також сказано, що випуск відбудеться «до кінця року». Проекти такого рівня зазвичай виходять відразу на всіх платформах, так що можна сміливо припустити, що версії для ПК і Xbox 360 теж з'являться в 2013-му.

Розробляє гру не хто-небудь, а сама LucasArts, а також кілька студій Lucasfilm (Light & Magic, Lucasfilm Animation і Skywalker Sound). Проект створюється з використанням останньої версії движка Unreal Engine, який неодмінно забезпечить «сучасну картинку і візуальні ефекти голлівудського рівня».

Нам повідають історію, що трапилася в далекій-далекій галактиці на планеті Корусант. Дія розвернеться в величезних катакомбах на тисячу триста тринадцятий підземному рівні. Не чекайте ніякої магії (вибачте, сили) і світлових мечів. Принаймні найманець, за якого будемо грати, звертатися з ними не вміє. Ну а вижити в злочинному світі підземель Корусант допоможуть усілякі гаджети, вірний бластер, спритність і хитрість.

Розробники розповідають (англ.) про гру Star Wars 1313:

Комментариев нет:

Отправить комментарий