четверг, 17 января 2013 г.

Реліз Splinter Cell: Blacklist відкладений


Реліз Splinter Cell: Blacklist відкладений


Дата виходу стелс-екшену Splinter Cell: Blacklist переносилася кілька разів; в останній раз це трапилося в минулому році. Що ж, видавництво Ubisoft вірно собі: воно знову відклало реліз вашої улюбленої гри.

Splinter Cell: Blacklist

Як сніг на голову!


Передбачалося, що гра надійде в продаж у березні. Не-а, помилочка! Чекати запропоновано до кінця літа, до 20 серпня, коли Blacklist нібито вийде на ПК, PlayStation 3 і Xbox 360. До речі, в 2012-му з'явилася інформація про перенесення гри на Wii U, але на жаль: у вчорашній заяві про цю платформу немає ні слова. Від коментарів видавці відмовилися, заявивши, що повноцінного анонса U-версії вони не робили. Розробкою займається внутрішня студія Ubisoft Toronto.

Після подій попередніх частин президент США Патриція Колдуелл віддала наказ про ліквідацію секретного підрозділу «Третій Ешелон» і припинення всіх операцій. На місце корупціонерів прийде «Четвертий Ешелон» - чергова контора, «заточена» під виконання таємних операцій по всьому світу. Ми, Сем Фішер, знову заступає на шпигунську службу. Будемо вистежувати і усувати терористів, що загрожують США масштабними терактами. І почнемо свій тихий розбій десь на ірано-іракському кордоні ...

Демонстрація Splinter Cell: Blacklist:


Комментариев нет:

Отправить комментарий