пятница, 18 января 2013 г.

У Vanguard з'явилося більше безкоштовних можливостей


У Vanguard з'явилося більше безкоштовних можливостей

Vanguard

Sony Online вирішила зняти багато обмежень з безкоштовних гравців MMORPG Vanguard. Тепер їм будуть доступні всі ігрові раси і класи - яку комбінацію можна прокачати до максимального рівня. Обсяг журналу квестів збільшився до 50, розблоковані всі слоти для сумок, а в гаманці можна носити до двох платинових монет. Нарешті, безкоштовні гравці зможуть будувати будинки, створювати гільдії, приєднуватися до караванам і братствам. При цьому розробники залишили обмеження на якість екіпіровки, яку можуть використовувати безкоштовні гравці.

Для преміум-гравців вводяться нові бонуси - вони будуть отримувати на 50% більше досвіду, а репутація з фракціями буде рости в два рази швидше. Крім того, преміум-гравців чекають знижки в магазинах, вони зможуть побудувати відразу два будинки, а також щомісяця отримуватимуть певну суму у валюті Station Cash. З повним списком змін можна ознайомитися за цим посиланням.

Фентезійная онлайн-гра Vanguard вийшла 30 січня 2007 року. Це красива MMORPG з величезним відкритим світом, безліччю завдань, відмінно проробленими ремеслами і унікальною системою дипломатії, яка є своєрідною «грою в грі». На жаль, в момент релізу Vanguard був переповнений багами, що відлякало більшість гравців. На даний момент Sony привели гру в порядок, а також перевели її на умовно безкоштовну модель розповсюдження.

Комментариев нет:

Отправить комментарий