пятница, 25 января 2013 г.

Локалізатор «Вершників Рохана» розповіли про бойові скакунах


Локалізатор «Вершників Рохана» розповіли про бойові скакунах

вершники Рохана
На російськомовному сайті MMORPG «Володар Кілець Онлайн» з'явився докладний розповідь про бойові скакунах, які з'являться в доповненні «Вершники Рохана». Вже ні для кого не секрет, що цей аддон додає битви верхи, які стануть важливою частиною ігрового процесу. Кіннота ділиться на три види - легка, середня і важка - а гравці зможуть вибрати скакуна будь-якого класу. Бойового коня можна буде екіпірувати власним спорядженням (вуздечкою), він буде набирати досвід і рости в рівнях. При цьому розвивати скакуна можна буде за допомогою трьох шкіл верхової їзди - кожна з них, по суті, являє гілку талантів. Школа «Рохан» спеціалізується на захисті, школа «Ріддермарк» містить благословення, що підтримують уміння і атаки, а школа «Алий світанок» зосереджена на атакуючих уміннях.

Гравець зможе сконцентруватися як на одній з шкіл, так і розвивати всі три рівномірно - але в другому випадку він, звичайно, не отримає доступ до найпотужніших вмінням. При цьому прокачування дозволяє або ще посилити спеціалізацію вашого скакуна, або навпаки - «згладити» недоліки його класу, додавши, наприклад, захисту легкої кінноти. Нарешті, знайшлося в грі місце і прикрасам для улюбленого скакуна - збруї, сідел, нахвостнікам і багато чому іншому.

Оновлення «Вершники Рохана» вже встановлено на європейські сервери «Володаря Кілець Онлайн», а в самому найближчому майбутньому очікується вихід російської локалізації. У цьому аддоне гравці потраплять в Рохан - держава на півночі від Гондору, яке славиться своїми кіньми і вершниками. Нас чекає продовження епічного сюжету, нові завдання і спільні пригоди, а також головна родзинка доповнення - битви верхи. Відзначимо, що вже деякий час йдуть попередні продажі російської версії поновлення - подробиці доступні в цій новині.

Комментариев нет:

Отправить комментарий