вторник, 29 января 2013 г.

Neverwinter тестуватимуть до кінця березня


Neverwinter тестуватимуть до кінця березня

Neverwinter
Cryptic розкрили подробиці фінальної стадії бета-тестування MMORPG Neverwinter. Всього заплановано три бета-вікенду - 8-10 лютого, 8-10 березня та 22-24 березня. Слідом почнеться відкрите бета-тестування гри, однак дата цієї події поки не уточнюється.

До першого уікенду отримають доступ ті, хто оформить попереднє замовлення на гру, а на другому і третьому уікенд до них приєднаються володарі передзамовлення на Torchlight 2 і видання «Elite pack» онлайн-ігри RaiderZ. Крім того, певна кількість ключів планується розповсюдити через різні канали (розіграші, роздачі в соціальних мережах і т. п.)

Комплекти попереднього замовлення надійдуть у продаж в найближчому майбутньому. Важливий момент - з трьох варіантів тільки два (дорожчі) будуть давати доступ в бету. Це Guardian of Neverwinter Pack (ціна $ 60, містить різноманітних ігрових бонусів на $ 149) і Hero of the North Founder's Pack (ціна $ 200, містить різноманітних ігрових бонусів на $ 549). Найдешевше видання - Neverwinter Bounder's Pack - обійдеться в $ 10 і буде містити лише різні бонуси на $ 49. Детальний опис всіх видань можна знайти на сайті Kotaku.

Neverwinter - фентезійная рольова гра, заснована на знаменитій системі Dungeons & Dragons. Крім популярного сеттінга і традиційної для MMORPG механіки, в Neverwinter є і своя «фішка» - редактор користувацьких місій The Foundry. Розробники покладають особливу надію на фанатські завдання, плануючи інтегрувати кращі з прямо в гру - для цієї мети навіть було розроблено спеціальний функціонал.

Комментариев нет:

Отправить комментарий