пятница, 18 января 2013 г.

У російській версії Dragon Nest буде запущена ферма


У російській версії Dragon Nest буде запущена ферма

Dragon Nest

На сайті російської локалізації Dragon Nest з'явився відеоблог, в якому продюсер проекту розповів про прийдешнє січневому оновленні гри. Головна фішка - нове лігво дракона, яке не тільки відрізняється підвищеною складністю, але і пред'являє інші вимоги до чисельності групи. Якщо попередні лігва можна підкорювати вчотирьох, то нове розраховане на 5-8 гравців. Крім того, розробники рекомендують зібрати найкращу екіпіровку - адже противники будуть не з простих.

Інша довгоочікувана новинка - ферма. На ній гравці зможуть вирощувати різноманітні овочі і фрукти, з яких можна приготувати найкращу їжу. Крім того, саме на фермі видобуваються реагенти для заточування високорівневих предметів.

Ну а в якості приємного бонусу розробники підготували можливість проходити деякі нести в поодинці. Нагорода в такому режимі, звичайно, буде скромнішим - проте вам не доведеться витрачати час на пошуки хорошої групи.

Реліз Dragon Nest відбувся 27 вересня 2011 року, а майже через рік гра дісталася до Росії. Це дуже динамічна MMORPG з оригінальною бойовою системою, красивою графікою, відмінними PvE і PvP-режимами. Однією з ключових особливостей проекту є сесійній - навіть якщо у вас лише півгодини вільного часу, в Dragon Nest все одно знайдеться заняття до душі.

Комментариев нет:

Отправить комментарий