суббота, 19 января 2013 г.

У нас з'явилася рецензія на нове доповнення до Borderlands 2


У нас з'явилася рецензія на нове доповнення до Borderlands 2

Borderlands 2

Borderlands 2 так і підмиває порівняти з рогом достатку, з якого нескінченним потоком ллються нові жарти, квести, випробування, вороги і скарби. Гра сама по собі величезна, а розробники ще і постачають її великими сюжетними доповненнями. До схожої за тематикою Rage майже за два роки випустили лише один пристойний аддон, зате Borderlands 2 ними обростає мало не кожен місяць. У кожному доповненні автори проекту прагнуть здивувати нас цікавим поворотом сюжету і ігрової механіки. Що характерно, їм це вдається.

У Captain Scarlett and Her Pirate's Booty доводиться шукати піратський скарб, розсікаючи на кораблях по пустелях, і битися з одноногим дівицями в утробі величезного черв'яка. В Mr. Torgue's Campaign of Carnage банальні, начебто, бійки на арені обернулися масою нових іронічних пригод. Доводилося шукати спонсорів, що оплачують виступ героя, битися з алкоголіками в барі, збирати отруєні пляшки з пивом і тренуватися під наглядом злетіли з котушок дівчини, яка змушує персонажа красти і поїдати всякі солодощі.


У цьому доповненні на перший план вийшла індіанська тематика

Нове доповнення Sir Hammerlock's Big Game Hunt теж грунтується на шаленому подорожі героїв у незвідані далі. Знайомий по оригінальній грі сер Хаммерлок, який, судячи з вигляду, пережив не одне африканське сафарі, запрошує їх відвідати недавно відкритий континент Аегрус і пополювати на монстрів. Плюси очевидні: ви відразу зустрічаєтеся з новими потужними ворогами, які відчувають героя на міцність. Тут і павуки на довжелезних лапах, і гігантські скорпіони, і мутував горили, і якісь вибухають суперечки - словом, цілий виводок ефектних тварюк. Немало клопоту доставляють і розцяцьковані під індіанців місцеві жителі, що прийшли на зміну піратам, накочених стероїдами Бугу і роботом з минулих доповнень. Практично тут же героїв завалюють масою доручень. Зняти скальпи рідкісних тварин, зібрати колекцію яєць місцевої фауни для одного недоумкуватого німецького документаліста і загнати для нього ж в клітку тварь, яку сам німець називає «Der Monstrositat».

Крім нових супротивників, гравців розважають і новими персонажами. Незабаром мисливська рутина переривається харизматичним професором Накіямой, який проводить на Аегрусе якісь експерименти і ввічливо, майже вибачаючись, просить битися з ним. «Ви цього не забудете!» - Тихо додає він. І, як кажуть, пішло-поїхало. Ввічливий, але небезпечний професор - це тільки квіточки. Незабаром на авансцену повертається головний лиходій Borderlands 2, Красунчик Джек, а точніше його спадщина, буйним цвітом розквітло на континенті. Доведеться в черговий раз рятувати світ - як водиться, з пальбою, вибухами і морем чорного гумору.

Зі стилем і гумором, як і раніше все в порядку

Sir Hammerlock's Big Game Hunt - мабуть, найскладніше доповнення Borderlands 2. Воно розраховане на гравців мінімум 29-30 рівня. Битися з супротивниками цікаво: дивовижні тварини тиснуть вас своїми розмірами, а аборигени грамотно використовують в бою щити і магію вуду. Особливо нелегко доводиться, коли потрібно протриматися якийсь час проти декількох хвиль атакуючих. Рекомендуємо брати участь у цьому екстремальному сафарі разом з друзями. Найчастіше, мало не єдиний спосіб вижити - всім разом забратися в новий транспорт, катер на повітряній подушці, і розстрілювати ворогів з бортових гармат. Ну, і, звичайно, в доповненні з'явилося безліч унікальних потужних гармат - хто б сумнівався. Правда, щоб отримати доступ до багатьох з них, доведеться зібрати пристойну кількість кристалів Серафима - особливої ​​валюти, що з'явився недавно в грі.

Нове доповнення - відмінний привід повернутися до Borderlands 2, якщо ви її якийсь час назад закинули. Цікаві супротивники, незмінно яскраві персонажі і спадщина злобного Красеня Джека - все це підбадьорить навіть тих, хто не чекав від гри серйозних випробувань. Хоча якщо ви досягли максимального рівня, цієї DLC вам, швидше за все, здасться мало. Залишається чекати наступних доповнень, в яких розробники повинні підвищити стелю розвитку героя.
Комментариев нет:

Отправить комментарий