четверг, 17 января 2013 г.


Закінчено тестування російської локалізації «Вершників Рохана»

Володар Кілець Онлайн

Адміністрація російській версії MMORPG «Володар Кілець Онлайн» повідомила про закінчення тестування доповнення «Вершники Рохана». Тест тривав три тижні, в ньому взяло участь 40 чоловік, які виявили більше 500 помилок. Вся інформація вже передана в компанію Turbine, яка приступила до підготовки релізной версії довгоочікуваного доповнення.

Розробники висловили подяку всім тестерам доповнення, а для найвідповідальніших - підготували нагороди. Вісім осіб отримають VIP-статуси на 90 днів, а також унікальних скакунів і форумні медалі. Список щасливчиків доступний за цим посиланням.

Оновлення «Вершники Рохана» вже встановлено на європейські сервери «Володаря Кілець Онлайн», а в самому найближчому майбутньому очікується вихід російської локалізації. У цьому аддоне гравці потраплять в Рохан - держава на півночі від Гондору, яке славиться своїми кіньми і вершниками. Нас чекає продовження епічного сюжету, нові завдання і спільні пригоди, а також головна родзинка доповнення - битви верхи. Відзначимо, що вже деякий час йдуть попередні продажі російської версії поновлення - подробиці доступні в цій новині.

Комментариев нет:

Отправить комментарий